Twilight Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Fan Club

Twilight Türkiye Fan Club

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Huzursuzum | Kısa Yazılarım

2 posters
YazarMesaj
alice_cullen
Süt
Süt
alice_cullen

Huzursuzum | Kısa Yazılarım Empty
MesajKonu: Huzursuzum | Kısa Yazılarım   Huzursuzum | Kısa Yazılarım Icon_minitimePtsi Ocak 18, 2010 3:52 pm

Huzursuzum!

Bu gün bir huzursuzluk var içimde. Sanki birini çok özlemişim, onu bekliyorum. Ne biçim bir duygu bu? Ben hiç kimseyi beklemiyorum ki!

Düşüncelerimle savaşıyorum. Kim kazandı bilmiyorum. Niçin savaşıyoruz? Onu da bilmiyorum. Belki savaş bitti, benim haberim bile yok...

İçimde kelebekler uçuşuyor. Dolduruyor yüreğimi. Yanıyor içim. Bir sızı var içimde, bir karamsarlık...

Sevgi ile yapılan her şeyi tadıyorum sanki. Sıkılırken eğleniyor gibiyim. Yapmışken, yapmamış; olmuşken, olmamış gibi hissediyorum.

Düşünüyorum. Ufka bakıyorum. Hayaller kuruyorum. Ele geçiriyor sevgimi, alıyor her şeyimi...

Yeter!!! diyorum en sonunda. Sanki uzaklaşıyor, rahat bırakıyor beni. Ama alamıyorum kendimi, düşünüyorum hala seni...

Ağlıyorum, seni arıyorum. Görüyorum bu gün seni, sevgini. Sessiz bir gemi, alıyor beni. Hapsolmuşum, dönemiyorum geri...

KeLLanLutz
Süt
Süt
KeLLanLutz

MesajKonu: Geri: Huzursuzum | Kısa Yazılarım   Huzursuzum | Kısa Yazılarım Icon_minitimePtsi Ocak 18, 2010 3:58 pm

Aysuu Very Happy Evil or Very Mad

Süper ötesii olmus ciddiyim
Very Happy
alice_cullen
Süt
Süt
alice_cullen

MesajKonu: Geri: Huzursuzum | Kısa Yazılarım   Huzursuzum | Kısa Yazılarım Icon_minitimePtsi Ocak 18, 2010 4:04 pm

thenk you Very Happy :$

Huzursuzum | Kısa Yazılarım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kısa Yazılarım | Gün Geçtikçe Güncellenecektir..
» Yazmak|Kısa Yazılarım
» Kısa Yazılarım | R_paTTZz
» Rüyalar | Kısa Yazılarım
» Soğuk Kışa İnat Sıcacık Hayat