Twilight Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Fan Club

Twilight Türkiye Fan Club

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kısa Yazılarım | R_paTTZz

3 posters
YazarMesaj
R_paTTZz
Süt
Süt
R_paTTZz

Kısa Yazılarım | R_paTTZz Empty
MesajKonu: Kısa Yazılarım | R_paTTZz   Kısa Yazılarım | R_paTTZz Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 1:03 pm

AŞK BİR YANGIN

“Sen benimsin.” Dedi usulca sanki kendisinden uzaklaşacakmış gibi yaklaştı kadına.Sözler beyninde çalkalandı.Benim… Benim… Benim…Sadece benim…
“Evet” dedi kadın kendini tutuyor adamın dudaklarına saldırmamak için.Kendini tutma çabasından veya mutluluktan dizleri titriyor,gözleri buğulanıyordu.
“Sanki yıllardır beklemişim gibi… Yanlış limanlarda konaklamışım gibi…”
Hafifçe gülümsedi genç kadın bu sözler üzerine.O kadar şefkat doluydu ki gözleri kadının… O kadar beni tat dercesine duruyordu ki hırçın dudakları…
“Ben senin gelmeyeceğini bile bile bekledim seni… Sensiz olmayı göze alarak sevdim seni…”
İçi öyle bir sevgiyle doluyor ki adamın tarif edemiyor.Dingin,huzurlu bir limana sığınmak gibi… Kendisine bu kadar çok değer verilmesi… Hem de hak etmediği halde… Devam ediyor genç kadın…
“Ben seni sensizlikte de sevdim.Önemli olan zamanla bırakmak değildir unutma…”
Bir an düşünüyor adam.
“Önemli olan zamanla bırakmamak…” diye tamamlıyor kadının cümlesini… Derin bir nefes alıyor ve içi neredeyse somut aşkla doluyor.Tutkunun güzel kokusunu alabiliyor.Belki de bu kadının kokusu… Ona aşkı hatırlatıyor…
Tekrar kadını çekiyor kendisine… Yine deli dalgalar alıp götürüyor kendisini… Ve sonrası huzur… Sonrası aşk… Anlıyor ki bunca yıl beklemesinin bir sebebi varmış.”Aşk”ın büyüklüğünü anlıyor ve kadını kendisiyle beraber daha da derin sulara doğru çekiyor…
BerMer
Süt
Süt
BerMer

MesajKonu: Geri: Kısa Yazılarım | R_paTTZz   Kısa Yazılarım | R_paTTZz Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 2:13 pm

I love you Çok güzeldi..Ellerine sağlık
Tuqce
Admin
Tuqce

MesajKonu: Geri: Kısa Yazılarım | R_paTTZz   Kısa Yazılarım | R_paTTZz Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 7:40 pm

Canım ben senin yazdığın her şeye bayılır oldum ya Kısa Yazılarım | R_paTTZz 259995
Ellerine sağlık devamını bekliyorum. Shocked
https://twilight-turkey.yetkin-forum.com
R_paTTZz
Süt
Süt
R_paTTZz

MesajKonu: Geri: Kısa Yazılarım | R_paTTZz   Kısa Yazılarım | R_paTTZz Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 10:24 pm

Tuqce demiş ki:
Canım ben senin yazdığın her şeye bayılır oldum ya Kısa Yazılarım | R_paTTZz 259995
Ellerine sağlık devamını bekliyorum. Shocked

çok teşekkür ederim Tuğçe'cim :)
çok mutlu ediyorsun beni canım.. :)

Kısa Yazılarım | R_paTTZz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kısa Yazılarım | Gün Geçtikçe Güncellenecektir..
» Yazmak|Kısa Yazılarım
» Huzursuzum | Kısa Yazılarım
» Rüyalar | Kısa Yazılarım
» Soğuk Kışa İnat Sıcacık Hayat