Twilight Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Fan Club

Twilight Türkiye Fan Club

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kristen Stewart | Röportaj

3 posters
YazarMesaj
alice_cullen
Süt
Süt
alice_cullen

Kristen Stewart | Röportaj Empty
MesajKonu: Kristen Stewart | Röportaj   Kristen Stewart | Röportaj Icon_minitimeCuma Ocak 22, 2010 5:25 pm

Kristen Stewart | Röportaj Kristenstewartwallpaper

Kristen Stewart Röportajı

Sorulara çok sevdiğin ‘Twilight’ seçmelerine nasıl katıldığınla başlayalım...

Kristen Stewart: Herkes bana büyük bir vampir filmi çekileceğini söylüyordu, aslında benim içinde olmayı istediğim bir şey değildi! Fakat sonra ‘Twilight’ın kitabını okudum ve yanlış düşündüğümün farkına vardım. Zaten sonra kendimi bu rol için savaşırken buldum. Genellikle seçmeler hızlı olur, sizden bi dakikada filmden bir şeyler okumanızı isterler ve sonra her şey biter. Fakat benim seçmelerim tam 4 saat sürdü.

Bu rolü bu kadar istemenin nedeni neydi?

K.S.: Dürüst ve kendine güvenen Bella’yı sevdim. Edward ve Bella’nın birlikte olmasını da sevdim. Onlar birbirlerini gerçekten çok seviyorlar; fakat sık sık araları açılıyor. Anlaşamadıkları konular oluyor; onların birlikte olmak istemeleri bundan dolayı belki de...

Aşk konusunda Bella kadar tutkulu birimisin?

K.S.: Öyle olduğumu umuyorum! Aslında ben de ne istediğimi ve karşımdaki kişiye nasıl güvenebileceğimi bilmek isterim. Bella, ruhunu seve seve Edward’a verebiliyor. Üstelik ölümsüz olarak yaşaya bilecek cesarete sahip biri. Evlilik konularında bile çok rahat. Çok kaçıkça! Fakat o bunların hepsini kabul ediyor.

‘New Moon’ da, Bella’nın mutluluğunu edward’a bağlaması ve ona tutkuyla aşık olması sıkıntı verici değil mi?

K.S.: Bu olağan bir durum. Burada utanılacak bir şey yok! Güçlü kişiler kendilerini tamamıyla birine adaya bilirler.

Rob’la çalışmanın en çok nesini sevdin?

K.S.: Oldukça sabırsız biri ve bu ona hayran olmam için bir neden. Bu özelliği onu utangaç yapıyor; fakat öyleymiş gibi de davranmıyor. Bu işlerde cesur olmak zorundasın, oda öyle yapıyor. Cesur davranıyor.

Robert’la ilk kez karşılaştığında ona kanın kaynadı mı?

K.S.: Dürüst olmalıyım ki, muhteşem bir an değildi! Her birimiz çok gergindik ve tuhaftık. Biz çok doğal ve gerçekten birlikte yaşayan bir çift gibiydik sadece. Bu durum tamamen içgüdüseldi! O tek seçeneğimdi ve başka hiç kimse yoktu.

Açıkçası ekran önünde iyi bir görüntünüz var, kimyanız uydu! Bu neden kaynaklanıyor dersin?

K.S.: Birlikte çok iyi çalışıyoruz; çünkü ikimiz de kendimizi ortaya koyuyoruz ve asla birbirimizi bozmuyoruz. O gerçekten çok karmaşık bir karakteri oynuyor ve asla tembellik etmiyor.

‘Twilight’ın fenomen haline geleceğine dair bir fikrin var mıydı?

K.S.: Bu güne kadar çok ses getirmeyen filmlerde oynadım. Fakat bu filimle yaptığım anlaşma, filmin ses getirmesinden sonra büyük bir anlaşmaya dönüştü. Şunu söylemek isterim ki, fanların bu filme nasıl hayranlık duyduklarını çok iyi biliyorum, onları seviyorum. Biz de onlar kadar filmi seviyoruz.

Bella’nın sana verdiği en büyük ders neydi?

K.S.: yapmak zorunda olduğun şeyler için sebebe ihtiyaç duymazsın, aslında sadece istediğin için yaparsın. Ve bazen hayatını karıştıran şeyler, herkese olduğu gibi, kimi zaman senin için doğru şeyler olabilir. Bazen istemediğin şeyleri yapmak zorunda kalırsın ve bu durum için utanç bile duymazsın.

kaynak: cosmogirl
Tuqce
Admin
Tuqce

MesajKonu: Geri: Kristen Stewart | Röportaj   Kristen Stewart | Röportaj Icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 5:16 pm

Güzel bir röportaj olmuş.
Kaynak belirttiğin için ayrıca teşekkür ederim canım.
https://twilight-turkey.yetkin-forum.com
alice_cullen
Süt
Süt
alice_cullen

MesajKonu: Geri: Kristen Stewart | Röportaj   Kristen Stewart | Röportaj Icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 7:09 pm

bişi diil. bundan sonra hep belirtirim Very Happy
KeLLanLutz
Süt
Süt
KeLLanLutz

MesajKonu: Geri: Kristen Stewart | Röportaj   Kristen Stewart | Röportaj Icon_minitimeC.tesi Ocak 30, 2010 11:30 pm

Teşekkürler Aysu :)

Kristen Stewart | Röportaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kristen Stewart (İsabella Swan) Biyografi
» TuqCé | Emma Watson & Kristen Stewart