Twilight Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Fan Club

Twilight Türkiye Fan Club

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Beğendiğiniz Şarkı Sözleri

2 posters
YazarMesaj
R_paTTZz
Süt
Süt
R_paTTZz

Beğendiğiniz Şarkı Sözleri Empty
MesajKonu: Beğendiğiniz Şarkı Sözleri   Beğendiğiniz Şarkı Sözleri Icon_minitimeC.tesi Ocak 16, 2010 6:35 pm

En beğendiğiniz şarkı sözlerini burdan paylaşabilirsiniz :)
saygılarımla..
R_paTTZz
Süt
Süt
R_paTTZz

MesajKonu: Geri: Beğendiğiniz Şarkı Sözleri   Beğendiğiniz Şarkı Sözleri Icon_minitimeC.tesi Ocak 16, 2010 6:36 pm

Hatlar,yeminler,bitişler,başlangıçlar,yalanllar,suskunluklar,kıskançlıklar,terkedişler,pişmanlıklar,yalvarışlar...
yesim61
Süt
Süt
yesim61

MesajKonu: Geri: Beğendiğiniz Şarkı Sözleri   Beğendiğiniz Şarkı Sözleri Icon_minitimePerş. Ocak 28, 2010 4:47 pm

Her yerde hayalin Yine aldı beni Rüzgar olup sana yine döndürdü Bu bedeni Gittiğimiz o yerlerde Canlanır yine düşlerimKurdum yine boş hayaller Bilirim dönmen çok zor Ah ölürüm Yine dayanmaz bu kalp gidişine Almaz kalbim birini İçimden seni atmak Kalpsiz yaşamak kadar zor Ben değil Her yeni sen kokar sevgilim Gözlerini çok özledim...Senelerim oldun Heryerde doğruydun Bilirim...Ben seni vurdum Çok pişmanım Nolur dön Gözlerinin yeşilini özledim
Şarkısının bu sözlerini çok seviyorum : Beğendiğiniz Şarkı Sözleri Drunken_smilie Beğendiğiniz Şarkı Sözleri Lol

Beğendiğiniz Şarkı Sözleri
1 sayfadaki 1 sayfası